Pozycjonowanie lokalne stron internetowych, to najlepsza kampania reklamowa w Internecie dla firm z Zabrza chcących być liderem w branży w swoim mieście i na Śląsku. Według danych 46% wszystkich zapytań w Google to zapytania lokalne. Prawie każde lokalne zapytanie zwraca na pierwszej stronie wynik map Google (pinezki). Aż 50% mobilnych klientów, którzy odwiedzili Twoją stronę w Internecie na smartfonie, tego samego dnia decyduje się odwiedzić osobiście sklep stacjonarny, 34% osób robi to samo, gdy znajdują Twoją firmę w domu przy komputerze lub na tablecie. W Zabrzu mieszka ok. 180 tysięcy, a na Śląsku 4.5 mln osób. Teraz wyobraź sobie, że Ci ludzie to Twoi potencjalni klienci. Jeśli podjąłeś decyzję, żeby współpracować z SEO specjalistą, teraz przyjrzyj się strategii SEO dla firmy lokalnej w Zabrzu.

Moja specjalność - pozycjonowanie lokalne: korzyści

  • Skuteczna reklama: najprościej dokonać tego kreując jej pozytywny wizerunek w Internecie wśród lokalnych klientów - najlepiej w postaci wypozycjonowanej strony internetowej na lokalne frazy kluczowe.

  • Wzbudzaj zaufanie: dobrze wypozycjonowana / wypromowana strona w regionie, zachęci odwiedzającego do współpracy z Twoją firmą, bądź też zakupu określonego towaru.

  • Reklama w Internecie: coraz więcej ludzi szukając konkretnego produktu czy usługi, rozpoczyna swoje poszukiwania od wyszukiwarki Google i często zawęża swoje poszukiwania do określonego regionu. Warto więc pomyśleć co zrobić, aby być na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce, na adekwatne do Twojego biznesu frazy lokalne.

  • Algorytm Google Geolokalizacja: Od 2013 roku pozycjonowanie lokalne to dominująca strategia SEO w Google dla stron firmowych. Dzięki temu, że wyszukiwarka Google prawie zawsze wyświetla wyniki wyszukiwania dopasowane do miejsca, z którego Internauta wysłał zapytanie, najwięcej zysków firmie przyniesie inwestycja SEO lokalne .

Lokalny ekspert SEO gotowy na nowe wyzwanie

Czy warto mieć pod ręką specjalistę od pozycjonowania w swojej firmie? Jeśli uważasz, że tak, to oferuję swoją osobę i proponuję spotkanie na terenie Śląska w celu omówienia szczegółów współpracy. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą zdalnie lub zamierzasz otworzyć stanowisko pracy dla SEO specjalisty w swojej firmie i  masz działalność na terenie Śląska, np. w Zabrzu, być może szukasz lokalnego eksperta SEO, który ogarnia takie tematy jak pozycjonowanie lokalne, szerokie, globalne, a także nie obce mu lajki, followersy, tweety i social media. Uważasz, że warto mieć "blisko siebie" specjalistę SEO? Spisanie umowy: uważasz, że zawieranie umów na odległość jest kłopotliwe i wbrew pozorom drogie? Sporządzenie, napisanie umowy i przedstawienie oferty - ten proces powinien być sprawny i przede wszystkim za darmo. A tym czasem umowa zawierana na odległość to proces długi i wbrew pozorom kosztowny. Warto wiedzieć z kim się współpracuje:   uważasz, że najbardziej wartościowe są spotkania twarzą w twarz? Być może nie lubisz podpisywać umów na odległość, prawdopodobnie zanim podpiszesz umowę, lubisz fizycznie się z nią zapoznać. I co najważniejsze, cenisz sobie relacje face to face. Prawdopodobnie uważasz, że łatwiej będzie utrzymywać kontakt ze specjalistą ze specjalistą z bliskiego otoczenia niż z innego województwa / regionu. Znajomość regionu: jeśli masz lokalny biznes i interesuje Cię kampania SEO na lokalne słowa kluczowe, osoba z regionu będąca lokalnym ekspertem SEO, będzie miała przewagę nad kimś z zewnątrz. Tym bardziej, że obecnie SEO jest bliżej ludzi niż się wydaję. Jeden z najważniejszych współczynników ustalania SERP-ów (pozycji w Google), czyli współczynnik User Expierence określa miejsce w Google oceniając jakość stron internetowych na podstawie wrażeń użytkownika!

Zabrze - spotkajmy się i zróbmy coś razem

Jest to miasto znajdujące się na południu Polski, na terenie województwa śląskiego. Zajmuje powierzchnie ponad 80 km2 i jest zamieszkiwane przez ok 180 tysięcy mieszkańców. Założone w XIII wieku, z prawami miejskimi od 1922 roku, rozwija się w szybkim tempie. Zabrze to od dawnych lat miasto przemysłowe z bogatą tradycją górniczą. Na terenie miasta działały liczne kopalnie, elektrociepłownie i znana w całej Polsce Huta Zabrze. Dzięki swojej lokalizacji, blisko większych aglomeracji, takich jak Katowice, jest to doskonałe miejsce na rozwój, czy założenie firmy. Chlubą miasta jest wspaniały klub piłkarski Górnik Zabrze, a od niedawna najpiękniejszy w Polsce stadion przy ulicy Roosevelta. W Zabrzu nie brakuje także restauracji i kawiarni, w których można umówić się na spotkanie.

SEOwiedzący - dlaczego ja?

duże doświadczenie od 2012 roku pracy w branży SEO
znajomość najnowszych trendów 2020 w pozycjonowaniu stron
duże doświadczenie w kampaniach SEO: pozycjonowanie lokalne i szerokie
sprawdzone metody pozycjonowania stron firmowych i sklepów internetowych
znajomość SEO narzędzi do analizowania skuteczności pracy
doświadczenie w obsłudze kanałów społecznościowych Facebook, Youtube, Google +
doświadczenie w konfiguracji reklamy Adwords
otwartość na nowe poglądy
wieczny optymizm
umiejętność pracy z ludźmi