Katowice to najtrudniejszy rynek na Śląsku dla bizensu lokalnego. Duże konkurencja zmusza do intensywnych działań promocyjnych. Proponuję marketing internetowy, czyli SEO pozycjonowanie stron oraz reklamę Adwords - marketing online to świetna alternatywa dla marketingu tradycyjnego. Nazywam się Damian Żurawski, zapraszam Cię do współpracy.

Moja specjalność - pozycjonowanie lokalne: korzyści

  • Skuteczna reklama: najprościej dokonać tego kreując jej pozytywny wizerunek w Internecie wśród lokalnych klientów - najlepiej w postaci wypozycjonowanej strony internetowej na lokalne frazy kluczowe.

  • Wzbudzaj zaufanie: dobrze wypozycjonowana / wypromowana strona w regionie, zachęci odwiedzającego do współpracy z Twoją firmą, bądź też zakupu określonego towaru.

  • Reklama w Internecie: coraz więcej ludzi szukając konkretnego produktu czy usługi, rozpoczyna swoje poszukiwania od wyszukiwarki Google i często zawęża swoje poszukiwania do określonego regionu. Warto więc pomyśleć co zrobić, aby być na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce, na adekwatne do Twojego biznesu frazy lokalne.

  • Algorytm Google Geolokalizacja: Od 2013 roku pozycjonowanie lokalne to dominująca strategia SEO w Google dla stron firmowych. Dzięki temu, że wyszukiwarka Google prawie zawsze wyświetla wyniki wyszukiwania dopasowane do miejsca, z którego Internauta wysłał zapytanie, najwięcej zysków firmie przyniesie inwestycja SEO lokalne .

Ekspert ds. pozycjonowania gotowy na wyzwanie!

Posiadasz sklep stacjonarny i zastanawiasz się jak poszerzyć swoją działalność na większy obszar? W dzisiejszych czasach strona internetowa, to oczywiste uzupełnienie sklepu stacjonarnego. Dzięki niej zasięg działania Twojego sklepu może rozszerzyć się nawet na całą Polskę.

Pozycjonuję w wyszukiwarkach strony internetowe według najnowszych trendów SEO, zachowując zasady White Hat SEO, zgodnie z zaleceniami Google dla Webmasterów. SEO/SEM w moim wykonaniu  ma naprowadzić użytkownika do ściśle określonych czynności, w tym przypadku do dokonania zakupu. SEO w moim wykonaniu jest bezpieczne, a przede wszystkim skuteczne.

Dodatkową opcją jaką proponuję jest możliwość pozyskania klienta dzięki skutecznej reklamy Twojej firmy w Internecie - czy to dzięki kampanii Adwords czy pozycjonowaniu, bądź też prowadzeniu profilu na serwisach społecznościowych. Jeśli jesteś zainteresowany pozycjonowaniem lub marketingiem internetowym, zapraszam do współpracy.

Dlaczego warto mieć "blisko siebie" specjalistę SEO?

Spisanie umowy: uważasz, że zawieranie umów na odległość jest kłopotliwe i wbrew pozorom drogie? Sporządzenie, napisanie umowy i przedstawienie oferty - ten proces powinien być sprawny i przede wszystkim za darmo. A tym czasem umowa zawierana na odległość to proces długi i wbrew pozorom kosztowny.

Warto wiedzieć z kim się współpracuje:   uważasz, że najbardziej wartościowe są spotkania twarzą w twarz? Być może nie lubisz podpisywać umów na odległość, prawdopodobnie zanim podpiszesz umowę, lubisz fizycznie się z nią zapoznać. I co najważniejsze, cenisz sobie relacje face to face. Prawdopodobnie uważasz, że łatwiej będzie utrzymywać kontakt ze specjalistą ze specjalistą z bliskiego otoczenia niż z innego województwa / regionu.

Znajomość regionu: jeśli masz lokalny biznes i interesuje Cię kampania SEO na lokalne słowa kluczowe, osoba z regionu będąca lokalnym ekspertem SEO, będzie miała przewagę nad kimś z zewnątrz. Tym bardziej, że obecnie SEO jest bliżej ludzi niż się wydaję. Jeden z najważniejszych współczynników ustalania SERP-ów (pozycji w Google), czyli współczynnik User Expierence określa miejsce w Google oceniając jakość stron internetowych na podstawie wrażeń użytkownika!

Katowice

Katowice, miasto na prawach powiatu leżące na południu Polski, w województwie śląskim, leżące w Wyżynie Śląskiej. Powierzchnia miasta to ok. 165 km² (10 miejsce w Polsce), w którym żyje ponad 298 tysięcy mieszkańców (stan ludności z roku 2016). Prawa miejskie miasto otrzymało w 1865 roku. Gospodarka miasta opiera się głównie na sektorze usług. Zdecydowana większość firm w Katowicach to własność prywatna przedsiębiorców. Mniejszość pod względem prawnym stanowią spółki handlowe oraz cywilne. W tak przedsiębiorczym mieście jak Katowice jest sporo możliwości, aby rozwinąć swój własny biznes.

SEOwiedzący - dlaczego ja?

duże doświadczenie od 2012 roku pracy w branży SEO
znajomość najnowszych trendów 2020 w pozycjonowaniu stron
duże doświadczenie w kampaniach SEO: pozycjonowanie lokalne i szerokie
sprawdzone metody pozycjonowania stron firmowych i sklepów internetowych
znajomość SEO narzędzi do analizowania skuteczności pracy
doświadczenie w obsłudze kanałów społecznościowych Facebook, Youtube, Google +
doświadczenie w konfiguracji reklamy Adwords
otwartość na nowe poglądy
wieczny optymizm
umiejętność pracy z ludźmi