Pozycjonowanie stron dla firm z Gliwic. Szukasz skutecznego SEO specjalisty dla swojej firmy? Trafiłeś w dobre ręce. Nazywam się Damian Żurawski i posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Ekspert ds. pozycjonowania stron interneotwych. Czas najwyższy zacząć ze sobą współpracować. Ale zanim podpiszemy umowę, chcę abyś najpierw dowiedział się co Tobie proponuję.

Moja specjalność - pozycjonowanie lokalne: korzyści

  • Skuteczna reklama: najprościej dokonać tego kreując jej pozytywny wizerunek w Internecie wśród lokalnych klientów - najlepiej w postaci wypozycjonowanej strony internetowej na lokalne frazy kluczowe.

  • Wzbudzaj zaufanie: dobrze wypozycjonowana / wypromowana strona w regionie, zachęci odwiedzającego do współpracy z Twoją firmą, bądź też zakupu określonego towaru.

  • Reklama w Internecie: coraz więcej ludzi szukając konkretnego produktu czy usługi, rozpoczyna swoje poszukiwania od wyszukiwarki Google i często zawęża swoje poszukiwania do określonego regionu. Warto więc pomyśleć co zrobić, aby być na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce, na adekwatne do Twojego biznesu frazy lokalne.

  • Algorytm Google Geolokalizacja: Od 2013 roku pozycjonowanie lokalne to dominująca strategia SEO w Google dla stron firmowych. Dzięki temu, że wyszukiwarka Google prawie zawsze wyświetla wyniki wyszukiwania dopasowane do miejsca, z którego Internauta wysłał zapytanie, najwięcej zysków firmie przyniesie inwestycja SEO lokalne .

Ekspert ds. pozycjonowania gotowy na wyzwanie!

Posiadasz stronę internetową, ale zauważyłeś, że liczba odwiedzających nie jest powalająca. W dodatku masz mało zamówień i trudno Ci ją pozycjonować. Zastanawiasz się co jest przyczyną? Możesz zgadywać i wprowadzać zmiany w treści i wyglądzie strony opierając się na metodzie prób i błędów, licząc przy tym na poprawę sytuacji. Możesz też od razu skorzystać z mojej pomocy i zacząć błyskawicznie pozyskiwać nowych klientów.

Przeprowadzam audyt strony, który daje pogląd na błędy występujące w treści, układzie strony lub rozmieszczenia samej nawigacji. W efekcie tych działań otrzymamy także informacje na temat uchybień w dotychczasowym pozycjonowaniu Twojej witryny. Dzięki tak szczegółowej analizie, wskazuję wszystkie błędy występujące na stronie internetowej. Naprawienie wychwyconych błędów, będzie skutkowało wzrostem pozycji Twojej witryny w wyszukiwarce, a co za tym idzie, zwiększoną liczbą odwiedzających, czyli Twoich potencjalnych klientów.

W połączeniu z marketingiem internetowych, które oferuje i kampaniami reklamowymi w Google, gwarantuję wzrost ruchu na Twojej stronie, co rzecz jasna równa się większym zyskom z Twojego biznesu.

Dlaczego warto mieć "blisko siebie" specjalistę SEO?

Spisanie umowy: uważasz, że zawieranie umów na odległość jest kłopotliwe i wbrew pozorom drogie? Sporządzenie, napisanie umowy i przedstawienie oferty - ten proces powinien być sprawny i przede wszystkim za darmo. A tym czasem umowa zawierana na odległość to proces długi i wbrew pozorom kosztowny.

Warto wiedzieć z kim się współpracuje:   uważasz, że najbardziej wartościowe są spotkania twarzą w twarz? Być może nie lubisz podpisywać umów na odległość, prawdopodobnie zanim podpiszesz umowę, lubisz fizycznie się z nią zapoznać. I co najważniejsze, cenisz sobie relacje face to face. Prawdopodobnie uważasz, że łatwiej będzie utrzymywać kontakt ze specjalistą ze specjalistą z bliskiego otoczenia niż z innego województwa / regionu.

Znajomość regionu: jeśli masz lokalny biznes i interesuje Cię kampania SEO na lokalne słowa kluczowe, osoba z regionu będąca lokalnym ekspertem SEO, będzie miała przewagę nad kimś z zewnątrz. Tym bardziej, że obecnie SEO jest bliżej ludzi niż się wydaję. Jeden z najważniejszych współczynników ustalania SERP-ów (pozycji w Google), czyli współczynnik User Expierence określa miejsce w Google oceniając jakość stron internetowych na podstawie wrażeń użytkownika!

Gliwice

Jest to miasto na prawach powiatu, położone w województwie śląskim, na południu Polski. Miasto otrzymało prawa miejskie w 1276 roku, a więc jest to miejscowość o długiej historii i bogatej tradycji. Podzielone jest na 13 dzielnic i mieści ponad 180 tysięcy mieszkańców, co w przypadku powierzchni 133,88 km² daję gęstość zaludnienia na poziomie 1391 os./km². Gliwice to miejscowość o ogromnych możliwościach biznesowych, które możesz wykorzystać na swoją korzyść. Warto zatem szerzej zapoznać się z potencjałem, jaki posiada Twoje miasto.

SEOwiedzący - dlaczego ja?

duże doświadczenie od 2012 roku pracy w branży SEO
znajomość najnowszych trendów 2020 w pozycjonowaniu stron
duże doświadczenie w kampaniach SEO: pozycjonowanie lokalne i szerokie
sprawdzone metody pozycjonowania stron firmowych i sklepów internetowych
znajomość SEO narzędzi do analizowania skuteczności pracy
doświadczenie w obsłudze kanałów społecznościowych Facebook, Youtube, Google +
doświadczenie w konfiguracji reklamy Adwords
otwartość na nowe poglądy
wieczny optymizm
umiejętność pracy z ludźmi