SEO specjalista gotowy na współpracę z firmą z Chorzowa. Interesuje Cię pozycjonowanie lokalne, na długi ogon Long Tail? Chcesz pozycjonować się na konkurencyjne słowa kluczowe, ale nie wiesz jak to zrobić? Nazywam się Damian Żurawski - poznaj moją skuteczną strategię pozycjonowania stron firmowych. 

Moja specjalność - pozycjonowanie lokalne: korzyści

  • Skuteczna reklama: najprościej dokonać tego kreując jej pozytywny wizerunek w Internecie wśród lokalnych klientów - najlepiej w postaci wypozycjonowanej strony internetowej na lokalne frazy kluczowe.

  • Wzbudzaj zaufanie: dobrze wypozycjonowana / wypromowana strona w regionie, zachęci odwiedzającego do współpracy z Twoją firmą, bądź też zakupu określonego towaru.

  • Reklama w Internecie: coraz więcej ludzi szukając konkretnego produktu czy usługi, rozpoczyna swoje poszukiwania od wyszukiwarki Google i często zawęża swoje poszukiwania do określonego regionu. Warto więc pomyśleć co zrobić, aby być na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce, na adekwatne do Twojego biznesu frazy lokalne.

  • Algorytm Google Geolokalizacja: Od 2013 roku pozycjonowanie lokalne to dominująca strategia SEO w Google dla stron firmowych. Dzięki temu, że wyszukiwarka Google prawie zawsze wyświetla wyniki wyszukiwania dopasowane do miejsca, z którego Internauta wysłał zapytanie, najwięcej zysków firmie przyniesie inwestycja SEO lokalne .

SEO specjalista gotowy na wyzwanie!

Dobrze pozycjonowana strona internetowa to jest to czego Ci trzeba, żeby asortyment lub rodzaj usług, jakie masz do zaoferowania swoim klientom zaczęły się sprzedawać w Internecie . Pozycjonowanie na trafne i konkurencyjne słowa kluczowe sprawia, że klienci będą do Ciebie trafiać za pośrednictwem wyszukiwarek internetowych, a z czasem staniesz się rozpoznawalny w branży.

Dzięki doświadczeniu, znajomości tematu SEO, a także studiowaniu, umiejętności analizy zasięgu czołowych firm konkurencyjnych z Twojej branży, przy ścisłej współpracy z Tobą, stworzymy razem wyjątkowo mocny duet, który zaowocuje końcowym sukcesem marketingowym.

Te same korzyści płyną z dobrze zaplanowanej strategii marketingu internetowego. Dobrze wykonany marketing szeptany, angażowanie klientów w mediach społecznościowych, reklama internetowa typu Adwords, to tylko niektóre z kluczowych w e-marketingu elementów, które wykorzystuję do pracy. Pamiętam również o zasadach UI, które ułatwiają odwiedzającemu nawigacje na stronie, analizując ją przy pomocy dostępnych narzędzi dla Webmasterów. Dbam także o modyfikowanie, optymalizację treści strony, aby jej architektura  była prosta do zrozumienia dla robotów Google.

Dlaczego warto mieć "blisko siebie" specjalistę SEO?

Spisanie umowy: uważasz, że zawieranie umów na odległość jest kłopotliwe i wbrew pozorom drogie? Sporządzenie, napisanie umowy i przedstawienie oferty - ten proces powinien być sprawny i przede wszystkim za darmo. A tym czasem umowa zawierana na odległość to proces długi i wbrew pozorom kosztowny.

Warto wiedzieć z kim się współpracuje:   uważasz, że najbardziej wartościowe są spotkania twarzą w twarz? Być może nie lubisz podpisywać umów na odległość, prawdopodobnie zanim podpiszesz umowę, lubisz fizycznie się z nią zapoznać. I co najważniejsze, cenisz sobie relacje face to face. Prawdopodobnie uważasz, że łatwiej będzie utrzymywać kontakt ze specjalistą ze specjalistą z bliskiego otoczenia niż z innego województwa / regionu.

Znajomość regionu: jeśli masz lokalny biznes i interesuje Cię kampania SEO na lokalne słowa kluczowe, osoba z regionu będąca lokalnym ekspertem SEO, będzie miała przewagę nad kimś z zewnątrz. Tym bardziej, że obecnie SEO jest bliżej ludzi niż się wydaję. Jeden z najważniejszych współczynników ustalania SERP-ów (pozycji w Google), czyli współczynnik User Expierence określa miejsce w Google oceniając jakość stron internetowych na podstawie wrażeń użytkownika!

Chorzów - spotkajmy się!

W dawnych czasach nazywany był Królewską Hutą. Położony jest w południowej Polsce, w województwie śląskim. Jego powierzchnia to 33,5 km2, a zamieszkiwany jest przez blisko 111 tysięcy osób.

Historia Chorzowa jest ściśle związana z rozwojem przemysłu. Na jego terenie działało wiele gałęzi przemysłu, takich jak górnictwo, hutnictwo, czy też energetyka. Z działających do dziś przedsiębiorstw możemy wymienić Zakłady Azotowe, Hutę Batory, Alstom Konstal i Zakłady Chemiczne Hajduki. Chorzów to świetne miejsce, żeby się spotkać. Cenisz sobie spotkania biznesowe twarzą w twarz? Umówmy się na spotkanie i porozmawiajmy o SEO, o życiu, piłce nożnej i wielu innych rzeczach - bo przecież warto rozmawiać!

SEOwiedzący - dlaczego ja?

duże doświadczenie od 2012 roku pracy w branży SEO
znajomość najnowszych trendów 2020 w pozycjonowaniu stron
duże doświadczenie w kampaniach SEO: pozycjonowanie lokalne i szerokie
sprawdzone metody pozycjonowania stron firmowych i sklepów internetowych
znajomość SEO narzędzi do analizowania skuteczności pracy
doświadczenie w obsłudze kanałów społecznościowych Facebook, Youtube, Google +
doświadczenie w konfiguracji reklamy Adwords
otwartość na nowe poglądy
wieczny optymizm
umiejętność pracy z ludźmi