Pozycjonowanie stron firmowych z Bytomia na lokalne słowa kluczowe w wyszukiwarce, to skuteczna strategia SEO pozwalająca wyprzedzić konkurencję w walce o dotarcie do lokalnego klienta. Jeśli zdecydowałeś się współpracować z SEO specjalistą, poświęć chwilę czasu, żeby dowiedzieć się więcej z kim chcesz współpracować oraz jaki mam plan na promocję Twojej firmy w Internecie.

Moja specjalność - pozycjonowanie lokalne: korzyści

  • Skuteczna reklama: najprościej dokonać tego kreując jej pozytywny wizerunek w Internecie wśród lokalnych klientów - najlepiej w postaci wypozycjonowanej strony internetowej na lokalne frazy kluczowe.

  • Wzbudzaj zaufanie: dobrze wypozycjonowana / wypromowana strona w regionie, zachęci odwiedzającego do współpracy z Twoją firmą, bądź też zakupu określonego towaru.

  • Reklama w Internecie: coraz więcej ludzi szukając konkretnego produktu czy usługi, rozpoczyna swoje poszukiwania od wyszukiwarki Google i często zawęża swoje poszukiwania do określonego regionu. Warto więc pomyśleć co zrobić, aby być na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce, na adekwatne do Twojego biznesu frazy lokalne.

  • Algorytm Google Geolokalizacja: Od 2013 roku pozycjonowanie lokalne to dominująca strategia SEO w Google dla stron firmowych. Dzięki temu, że wyszukiwarka Google prawie zawsze wyświetla wyniki wyszukiwania dopasowane do miejsca, z którego Internauta wysłał zapytanie, najwięcej zysków firmie przyniesie inwestycja SEO lokalne .

Ekspert ds. pozycjonowania gotowy na wyzwanie!

Jeśli poszukujesz SEO specjalistę, z którym chcesz nawiązać współpracę, to dobrze trafiłeś. Jako ambitna i kreatywna osoba z wieloletnim doświadczeniem w pozycjonowaniu stron w wyszukiwarkach, nastawiam się na współpracę, aby efektywnie realizować oczekiwania klientów/przełożonych względem zleconego projektu. Bez względu na to czy ma to być pozycjonowanie strony firmowej lub sklepu internetowego, uzyskasz satysfakcjonujący Cię efekt. Wszystkie strony są pozycjonowane przeze mnie skuteczną i bezpieczną metodą White Hat SEO. Sklepy internetowe pozycjonuję strategią Long Tail - najlepszą metodą SEO dla sklepów online. Specjalizuje się również w pozycjonowaniu lokalnym, które polecam firmom usługowym. Dzięki efektywnej pracy, pozycjonowane przeze mnie witryny w relatywnie szybkim czasie uzyskują lepszą od konkurencji pozycję w SERP-ach, gromadząc na swoją stronę coraz większy ruch z wyszukiwarek.

Pozycjonowanie, marketing internetowy, reklama internetowa - szukasz pomocy fachowca dla swojego e-biznesu? Jestem gotowy na podjęcie współpracy.

Dlaczego warto mieć "blisko siebie" specjalistę SEO?

Spisanie umowy: uważasz, że zawieranie umów na odległość jest kłopotliwe i wbrew pozorom drogie? Sporządzenie, napisanie umowy i przedstawienie oferty - ten proces powinien być sprawny i przede wszystkim za darmo. A tym czasem umowa zawierana na odległość to proces długi i wbrew pozorom kosztowny.

Warto wiedzieć z kim się współpracuje:   uważasz, że najbardziej wartościowe są spotkania twarzą w twarz? Być może nie lubisz podpisywać umów na odległość, prawdopodobnie zanim podpiszesz umowę, lubisz fizycznie się z nią zapoznać. I co najważniejsze, cenisz sobie relacje face to face. Prawdopodobnie uważasz, że łatwiej będzie utrzymywać kontakt ze specjalistą ze specjalistą z bliskiego otoczenia niż z innego województwa / regionu.

Znajomość regionu: jeśli masz lokalny biznes i interesuje Cię kampania SEO na lokalne słowa kluczowe, osoba z regionu będąca lokalnym ekspertem SEO, będzie miała przewagę nad kimś z zewnątrz. Tym bardziej, że obecnie SEO jest bliżej ludzi niż się wydaję. Jeden z najważniejszych współczynników ustalania SERP-ów (pozycji w Google), czyli współczynnik User Expierence określa miejsce w Google oceniając jakość stron internetowych na podstawie wrażeń użytkownika!

Bytom

Jest to miasto położone na Wyżynie Śląskiej, w centrum konurbacji górnośląskiej. Obszar liczący prawie 70 km2 zamieszkuje około 175 tysięcy osób. Aktualnie jedynym śladem po prężnie działającym niegdyś przemyśle ciężkim jest kopalnia Bobrek-Centrum. Dawniej na terenie Bytomia działało aż 11 kopalni i 2 huty żelaza. Mimo, iż na przestrzeni lat zamknięto w tym mieście wiele zakładów górniczo-hutniczych, dzięki swojemu położeniu wśród wysoko rozwiniętych gospodarczo miast Aglomeracji Śląskiej miasto nadal jest dobrym miejscem na rozpoczęcie własnego biznesu.

SEOwiedzący - dlaczego ja?

duże doświadczenie od 2012 roku pracy w branży SEO
znajomość najnowszych trendów 2020 w pozycjonowaniu stron
duże doświadczenie w kampaniach SEO: pozycjonowanie lokalne i szerokie
sprawdzone metody pozycjonowania stron firmowych i sklepów internetowych
znajomość SEO narzędzi do analizowania skuteczności pracy
doświadczenie w obsłudze kanałów społecznościowych Facebook, Youtube, Google +
doświadczenie w konfiguracji reklamy Adwords
otwartość na nowe poglądy
wieczny optymizm
umiejętność pracy z ludźmi