Nazywam się Damian Żurawski i jestem SEOwiedzącym od 2013 roku. Swoją przygodę z pozycjonowaniem stron zacząłem od stażu w firmie IT, nie wiedząc do końca czym jest SEO i w co się pakuję. Ale z czasem wciągnęło mnie i to na maxa! Dlatego uważam się za jedną z tych osób, które nie szukały swojej branży, lecz to ona znalazła mnie. W życiu jestem wiecznym optymistą wierzącym zawsze do końca w końcowy sukces. Moja filozofia życia przekłada się także na stosunek do swego zawodu – pomimo przeciwności losu nigdy się nie poddaję i do końca wierzę w sukces strony i TOP3 w Google. Moja wiara jest tym większa, że poparta doświadczeniami z przypadkami beznadziejnymi - domen, które otrzymywały kary od Google, a które teraz widnieją na szczycie wyszukiwarki.

Niech nazwa domeny SEOwiedzący.pl mojej strony internetowej Cię nie zmyli – nie wiem wszystkiego o SEO, jestem otwarty na wiedzę i nowe poglądy dotyczące tematu pozycjonowania stron i szeroko rozumianego marketingu internetowego. SEO to żywy organizm, taka trochę randka w ciemno, nie ma dobrej książki o tej tematyce, dlatego prawdziwa wiedza o SEO bierze się z naszych i klientów doświadczeń, a to oznacza, że trzeba być otwartym na wiedzę i na to co ma do powiedzenia w tym temacie drugi człowiek. Inspiracji jak nazwać domenę swojej strony internetowej szukałem w twórczości Andrzeja Sapkowskiego i jego Sadze o Wiedźminie. Wiedzący w książkach Sapkowskiego to po prostu elfy o bardzo szerokiej wiedzy zgłębianej przez lata. Wierzę, że SEO to droga do lepszej przyszłości dla każdego biznesu, szczególnie e-biznesu, ale nie tylko, bo przecież Internet we współczesnym świecie ma także wpływ na nasze prawdziwe życie, dzięki któremu wchodzimy w Interakcję personalną i biznesową z nowymi ludźmi oraz komunikujemy się z nimi bez żadnych ograniczeń.

Wierzę w SEO jako produkt jak w żaden inny. Wierzę i wiem, że SEO jest potrzebne, zarówno wielkim, ale szczególnie mniejszym firmom jako jedyna nadzieja do postawienia się tym największym w walce o klienta. Wierzę w siebie i swoje możliwości, kocham to co robię, kocham dzielić się wiedzą z innymi ludźmi, kocham pomagać innym poprawiać kondycję ich własnego e-biznesu, dlatego proponuję Tobie współpracę i nie mogę się doczekać Twojego kontaktu. Poniżej moje doświadczenie.

Osoby chętne do współpracy proszę o kontakt telefoniczny pod numer 663 713 967.