Marketing internetowy – zaistniej w sieci!

Strategia promocji z uwzględnieniem Internetu pomoże Ci efektywniej realizować cele sprzedażowe.

Od 2012 roku sukcesywnie podnoszę swoje kwalifikacje w branży reklamy internetowej. To, w czym jestem skuteczny, to pozycjonowanie stron ( marketing internetowy w wyszukiwarce Google, Social Media Marketing ), które stanowi jednocześnie jedną z najefektywniejszych metod pozyskiwania nowych klientów. Pomogłem już wielu firmom takim jak Twoja. Korzystając z tej usługi dotrzesz do tysięcy osób, które za pośrednictwem wyszukiwarki Google, szukają informacji o produktach i usługach oferowanych przez Twoją firmę. Wykorzystując moją wiedzę z zakresu działania algorytmów Google oraz marketingu internetowego w mediach społecznościowych osiągniesz top 10 na zyskowne frazy kluczowe i rozwiniesz swój e-biznes na portalach takich jak FACEBOOK, Youtube, Linkedin, Goldenline, itd.

Co dokładnie otrzymasz decydując się na moje usługi?

Skuteczną promocję Twojego biznesu, przy wykorzystaniu sprawdzonych metod, takich jak: Pozycjonowanie strony (SEO) – oferta firmy widoczna na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania przyniesie dla Twojego biznesu ogromne korzyści w postaci nowych klientów. Marketing szeptany – zbuduję zaufanie do Twojej firmy poprzez aktywność na stronach internetowych. Tym samym zdobędziesz mnóstwo pozytywnych opinii o oferowanych przez Ciebie usługach i produktach. Artykuły sponsorowane, wpisy gościnne – publikacja specjalistycznych tekstów na portalach branżowych wzbudzi większe zaufanie do Twojej firmy, niż tradycyjna reklama. Zaplecze do pozycjonowanej strony – pozycjonowany blog firmowy, dzięki któremu dotrzesz do konsumentów ceniących sobie merytoryczne treści, związane z Twoimi produktami i usługami.

Dam Ci to czego potrzebujesz

Wiedza i doświad­czenie w marketingu internetowym pozwala mi na skuteczną promocję Twojej firmy w sieci.

Co charakteryzuje moje działania?

Skuteczność – moje metody zapewniają najkorzystniejszy stosunek efektów do poniesionych kosztów. Działania będą skupione by docierać do klientów wpisujących słowa kluczowe związane z działalnością Twojej firmy. Zadbam o pozytywny wizerunek Twojej firmy – pozycjonowanie jako forma promocji jest najbardziej przyjazną przez użytkowników Google formą reklamy internetowej. Profesjonalizm – marketing internetowy to tylko początek by zapisać się w świadomości Twojego klienta. Moim głównym celem jest wzrost znajomości Twojej firmy w branży. Uczciwość – będziesz miał możliwość weryfikacji efektów mojej pracy, otrzymując co miesiąc raport z analizą wzrostu ruchu na stronie oraz pozycji strony internetowej w wyszukiwarce Google.

Otrzymasz ode mnie w prezencie:

Zgłoszenie nowej domeny – dobrze, aby klienci szybko zaczęli trafiać do Twojego serwisu za pośrednictwem Internetu, dlatego oferuję Ci zgłoszenie Twojej nowo powstałej strony do wyszukiwarki Google. Google Analytics – podpięcie strony pod Google Analytics – narzędzia monitorującego ruch na stronie. Dzięki temu dowiesz się w jaki sposób użytkownicy korzystają z Twojej strony internetowej. Google Webmaster Tools – dodanie Twojej witryny do Google Webmaster Tools – narzędzia dla przeznaczonego dla Webmasterów, monitorującego status strony internetowej w wyszukiwarce Google. Mapy Google – zgłoszenie strony do map Google – od tego momentu, każdy klient bez problemu będzie mógł trafić do Ciebie dzięki wskazówkom dojazdu. Social media – stworzenie firmowych profili społecznościowych (np. Google + i Twitter). Twoi klienci mogą na bieżąco śledzić aktualną ofertę Twojej firmy oraz bieżące promocje. Comiesięczne raporty – przesyłanie miesięcznych raportów z osiągniętych wyników. Analiza efektów działań marketingowych pomoże Ci określić najlepszą strategię!

SEOwiedzący – dlaczego ja?

duże doświadczenie od 2012 roku pracy w branży SEO
znajomość najnowszych trendów 2020 w pozycjonowaniu stron
duże doświadczenie w kampaniach SEO: pozycjonowanie lokalne i szerokie
sprawdzone metody pozycjonowania stron firmowych i sklepów internetowych
znajomość SEO narzędzi do analizowania skuteczności pracy
doświadczenie w obsłudze kanałów społecznościowych Facebook, Youtube, Google +
doświadczenie w konfiguracji reklamy Adwords
otwartość na nowe poglądy
wieczny optymizm
umiejętność pracy z ludźmi